TĚŽÍME ZE ZKUŠENOSTÍ V OBORU

Vydáno 10.5.2019 Komerční sdělení komerční sdělení

Provádí vodoinstalační a topenářské práce, rozvody plynu, ale také odstraňují usazeniny z technologických zařízení. Přerovská firma G R N, s.r.o., patří ve svém oboru ke zkušeným hráčům, přestože vznikla až na počátku třetího tisíciletí. „Mezi našimi klienty jsou státní organizace jako Ministerstvo obrany nebo Ministerstvo zemědělství,“ prozradil Rudolf Gerža.

 

 

Jak byste vaši společnost představil, kdy a za jakých okolností vznikla?

Společnost G R N, s.r.o., se zabývá servisem plynových kotlů, kalibrací detektorů plynu, kalibrací bezpečnostních uzávěrů BAP, montáží regulací, montáží a servisem regulátorů plynu a revizemi plynových zařízení i tlakových nádob. Dále provádí práce na plynových zařízeních, vodoinstalační a topenářské práce a chemické odstraňování usazenin z technologických linek a topných i chladicích systémů. Taktéž zajišťuje provoz na plynových kotelnách. Naše společnost byla založena v roce 2006 za účelem rozvoje a získání dalších pracovních nabídek, jelikož od roku 1991 podnikám jako OSVČ.

 

V jakém geografickém prostoru působíte, kde všude služby poskytujete?

Nabízené služby poskytujeme v rámci celé České republiky, ale nejvíce působíme v Olomouckém, Zlínském, Jihomoravském a Moravskoslezském kraji.

 

Jakými největšími úspěchy se může vaše firma za dobu své existence pochlubit?

Firma G R N, s.r.o., od začátku svého působení na trhu získala významné certifikáty v oblasti ISO 140001:2005, ISO 9001:2009, koncesní listinu na provoz plynových kotelen, obdržela osvědčení a oprávnění od Technické inspekce České republiky a od SOTD Ministerstva obrany nebo certifikáty od společností Viadrus, Buderus, Hoval, Thermona, Sauter a J.T.O. System. Kromě toho jsme se stali autorizovaným servisním partnerem firmy Alfa Laval.

 

Kdo patří mezi nejčastější klienty G R N a s kým spolupracujete?

Mezi nejčastější klienty společnosti G R N, s.r.o., patří státní organizace jako LOM Praha, Ministerstvo obrany, Ministerstvo zemědělství a příspěvkové organizace, dále korporátní společnosti, strojírenské a gumárenské společnosti a teplárny.

 

Už jste naznačil, že společnost G R N vzhledem k dlouhodobé práci v oboru získala významné certifikáty. K čemu vás opravňují?

Certifikáty, o kterých jsem hovořil, mě opravňují k vykonávání různých montáží, revizí, oprav, k chemickému čištění, školení, uvedení výrobků do provozu a jiným činnostem.

 

V čem vidíte největší výhodu G R N v porovnání s konkurencí?

Největší výhodou společnosti jsou zkušenosti získané během praxe, ochota učit se novým věcem, individuální přístup k zákazníkovi, nepřetržitý servis a pozáruční servis, rychlost jednání a komunikativnost. Spolehlivou práci zajišťuje dílenská vybavenost a kvalitní nářadí.

 

Jaké jsou vaše cíle a plány do blízké budoucnosti?

Naším cílem je z krátkodobého i dlouhodobého hlediska neustálý rozvoj a udržení stávajících zákazníků tak, aby se na nás mohli spolehnout a my jim mohli vždy vyjít vstříc.

 

www.grn.cz

 

Zadejte e-mailovou adresu

a nic ze Světa průmyslu vám už neunikne!

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů, a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Rozhovory

NENASKOČÍME-LI NA PALUBU, LOĎ PŘÍLEŽITOSTÍ ODPLUJE JINAM

NENASKOČÍME-LI NA PALUBU, LOĎ PŘÍLEŽITOSTÍ ODPLUJE JINAM

Vydáno 20.1.2020

„Pokud srovnáme plány rozvoje obnovitelných zdrojů pro produkci elektřiny v zemích V4, pak má Česko jednoznačně nejmenší ambice,“ říká v rozsáhlém rozhovoru pro Svět průmyslu Martin Sedlák ze Svazu moderní energetiky. Rozpovídal se také o cílech organizace, jejích dosavadních úspěších, ale také o osvětě veřejnosti, jaderných elektrárnách a stavu tuzemské energetiky.

KAŽDÝ NEMŮŽE ŽÍT A PODNIKAT V PRAZE

KAŽDÝ NEMŮŽE ŽÍT A PODNIKAT V PRAZE

Vydáno 10.1.2020

Příběh společnosti Alcaplast, výrobce sanitární techniky, kterou na jižní Moravě vybudovali Radka Prokopová s manželem Františkem Fabičovicem, vypadá pohádkově. Lídr oboru ve střední a východní Evropě si ale musel náročnou cestu na vrchol vyšlapat. „Náš segment je velice konkurenční, na trhu se potkáváme se světovými značkami a výrobci, proto musíme mít výrobky dotažené do posledního detailu,“ říká v rozhovoru výkonná ředitelka Alcaplastu.

BĚHEM KRIZE LIDÉ POTŘEBUJÍ VÍŘIVKY NEJVÍC

BĚHEM KRIZE LIDÉ POTŘEBUJÍ VÍŘIVKY NEJVÍC

Vydáno 8.1.2020

Až pojedete na prodloužený víkend do hotelového wellness a usednete tam do horké vířivky, je dost možné, že vám bude pohodlí zajišťovat výrobek od české firmy USSPA. Ta je totiž v oboru spa lídrem na českém trhu a velké jméno má i v rámci Evropy. „Při všech činnostech myslíme na nejpodstatnější věc: vířivky jsou pro zákazníkův užitek, jeho relaxaci a radost, to stojí na prvním místě,“ říká Kateřina Kadlecová.

POHYB VLASTNÍCH KAMIONŮ SLEDUJEME ONLINE

POHYB VLASTNÍCH KAMIONŮ SLEDUJEME ONLINE

Vydáno 6.1.2020

„Nejsem plnohodnotný kamioňák ani technický typ,“ říká o sobě Martina Šmídlová, která se téměř dvě dekády významně podílí na chodu společnosti Šmídl působící v kamionové přepravě. Největší problém oboru vidí především v nedostatku řidičů, budoucnost autonomních náklaďáků na silnicích je však podle ní stále vzdálená.

Zobrazit Více