TĚŽÍME ZE ZKUŠENOSTÍ V OBORU

Vydáno 10.5.2019 Komerční sdělení

Provádí vodoinstalační a topenářské práce, rozvody plynu, ale také odstraňují usazeniny z technologických zařízení. Přerovská firma G R N, s.r.o., patří ve svém oboru ke zkušeným hráčům, přestože vznikla až na počátku třetího tisíciletí. „Mezi našimi klienty jsou státní organizace jako Ministerstvo obrany nebo Ministerstvo zemědělství,“ prozradil Rudolf Gerža.

 

 

Jak byste vaši společnost představil, kdy a za jakých okolností vznikla?

Společnost G R N, s.r.o., se zabývá servisem plynových kotlů, kalibrací detektorů plynu, kalibrací bezpečnostních uzávěrů BAP, montáží regulací, montáží a servisem regulátorů plynu a revizemi plynových zařízení i tlakových nádob. Dále provádí práce na plynových zařízeních, vodoinstalační a topenářské práce a chemické odstraňování usazenin z technologických linek a topných i chladicích systémů. Taktéž zajišťuje provoz na plynových kotelnách. Naše společnost byla založena v roce 2006 za účelem rozvoje a získání dalších pracovních nabídek, jelikož od roku 1991 podnikám jako OSVČ.

 

V jakém geografickém prostoru působíte, kde všude služby poskytujete?

Nabízené služby poskytujeme v rámci celé České republiky, ale nejvíce působíme v Olomouckém, Zlínském, Jihomoravském a Moravskoslezském kraji.

 

Jakými největšími úspěchy se může vaše firma za dobu své existence pochlubit?

Firma G R N, s.r.o., od začátku svého působení na trhu získala významné certifikáty v oblasti ISO 140001:2005, ISO 9001:2009, koncesní listinu na provoz plynových kotelen, obdržela osvědčení a oprávnění od Technické inspekce České republiky a od SOTD Ministerstva obrany nebo certifikáty od společností Viadrus, Buderus, Hoval, Thermona, Sauter a J.T.O. System. Kromě toho jsme se stali autorizovaným servisním partnerem firmy Alfa Laval.

 

Kdo patří mezi nejčastější klienty G R N a s kým spolupracujete?

Mezi nejčastější klienty společnosti G R N, s.r.o., patří státní organizace jako LOM Praha, Ministerstvo obrany, Ministerstvo zemědělství a příspěvkové organizace, dále korporátní společnosti, strojírenské a gumárenské společnosti a teplárny.

 

Už jste naznačil, že společnost G R N vzhledem k dlouhodobé práci v oboru získala významné certifikáty. K čemu vás opravňují?

Certifikáty, o kterých jsem hovořil, mě opravňují k vykonávání různých montáží, revizí, oprav, k chemickému čištění, školení, uvedení výrobků do provozu a jiným činnostem.

 

V čem vidíte největší výhodu G R N v porovnání s konkurencí?

Největší výhodou společnosti jsou zkušenosti získané během praxe, ochota učit se novým věcem, individuální přístup k zákazníkovi, nepřetržitý servis a pozáruční servis, rychlost jednání a komunikativnost. Spolehlivou práci zajišťuje dílenská vybavenost a kvalitní nářadí.

 

Jaké jsou vaše cíle a plány do blízké budoucnosti?

Naším cílem je z krátkodobého i dlouhodobého hlediska neustálý rozvoj a udržení stávajících zákazníků tak, aby se na nás mohli spolehnout a my jim mohli vždy vyjít vstříc.

 

www.grn.cz