Touha zlepšovat se přivedla LAKUM Group k velkým projektům

Vydáno 14.2.2020 komerční sdělení

Vyrábí komponenty do sportovních vozů a se svými zákazníky tvoří dlouhodobá partnerství. Za více než 20 let svého působení výrazně obměnila výrobní technologie a do portfolia skupiny přibylo několik významných firem v oboru. To vše platí pro strojírenskou skupinu LAKUM Group, která od svého založení progresivně roste a vyvíjí se.

Skupina zákazníkům pomáhá s vývojem, konstrukcí dílů a nepředvídatelné situace řeší s maximálním nasazením. Přes široké pole působnosti ve strojírenské výrobě vyhledává hlavně výrobu součástek s vyšší přidanou hodnotou. Ideální je takový výrobek, při jehož produkci využije co nejvíce ze svých technologií.

Využitím těchto synergií svým zákazníkům šetří nejen náklady na logistiku. Co v LAKUM Group nedokážou vyrobit sami, to zajistí v kooperaci s dlouholetými partnery. Síla LAKUM Group tkví nejen ve schopnosti přizpůsobit se změnám a termínům i v průběhu výroby, ale také ve výrobě menších sérií ušitých na míru zákazníkům.

 

MEZI ZÁKAZNÍKY PATŘÍ SVĚTOVÉ AUTOMOBILKY

Lakum ve svých projektech se zákazníky aktivně spolupracuje a konzultuje všechny fáze uvedení výrobku do sériové produkce nad rámec běžného dodavatele. To všechno jsou důvody, proč disponuje řadou dlouhodobých a spokojených klientů. Výrobky společnosti LAKUM najdete i ve vozech značek Audi, Bentley, McLaren, BMW nebo Land Rover a Jaguar.

Přestože 80 procent klientely tvoří právě firmy z automobilového průmyslu, Lakum dodává své výrobky i řadě významných společností z ostatních odvětví. V podniku rádi spolupracují i s partnery z elektrotechnických, nábytkářských či stavebnických a energetických oborů. Mimo jiné dodávají díly do špičkové audiovizuální techniky Bang & Olufsen.

Právě odvaha a touha zlepšovat se přivedly LAKUM Group k velkým projektům. Díky technickému zázemí a kvalifikovaným zaměstnancům s celoživotními zkušenostmi v oboru se společnost nebojí postavit ani těžkým úkolům a výzvám, které jiní producenti neřeší.

Hledáte silného partnera, kterému můžete bez starostí svěřit výrobu plechových dílů pro vaše produkty?

Přesvědčte se o kvalitách společnosti Lakum sami. Další informace na webu www.lakum.cz.

 

 

 

 

Od roku 2016 je součástí skupiny LAKUM-Group také společnost Massag. Ta se zabývá jednak výrobou logistických prostředků (například přepravní klece), ale na trh dodává i speciální palety, drobné kovové zboží nebo oděvní kování. Massag nabízí také výrobní kapacity v oblasti zpracování trubek, drátů a speciálních povrchových úprav.

Zadejte e-mailovou adresu

a nic ze Světa průmyslu vám už neunikne!

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů, a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Rozhovory

CHCEME Z LIBERTY OSTRAVA VYTVOŘIT ŠPIČKOVOU HUŤ

CHCEME Z LIBERTY OSTRAVA VYTVOŘIT ŠPIČKOVOU HUŤ

Vydáno 28.1.2020

Rozhovor s Jonem Boltonem, generálním ředitelem evropských ocelářských podniků skupiny Liberty Steel   Liberty Ostrava, největší hutní podnik v České republice, má za sebou náročný rok a půl. Na jaře 2018 tehdejší vlastník ArcelorMittal oznámil záměr ostravskou huť kvůli požadavkům Evropské komise prodat. Transakce nakonec trvala nakonec déle, než se předpokládalo. „Je pro nás důležité […]

NENASKOČÍME-LI NA PALUBU, LOĎ PŘÍLEŽITOSTÍ ODPLUJE JINAM

NENASKOČÍME-LI NA PALUBU, LOĎ PŘÍLEŽITOSTÍ ODPLUJE JINAM

Vydáno 20.1.2020

„Pokud srovnáme plány rozvoje obnovitelných zdrojů pro produkci elektřiny v zemích V4, pak má Česko jednoznačně nejmenší ambice,“ říká v rozsáhlém rozhovoru pro Svět průmyslu Martin Sedlák ze Svazu moderní energetiky. Rozpovídal se také o cílech organizace, jejích dosavadních úspěších, ale také o osvětě veřejnosti, jaderných elektrárnách a stavu tuzemské energetiky.

KAŽDÝ NEMŮŽE ŽÍT A PODNIKAT V PRAZE

KAŽDÝ NEMŮŽE ŽÍT A PODNIKAT V PRAZE

Vydáno 10.1.2020

Příběh společnosti Alcaplast, výrobce sanitární techniky, kterou na jižní Moravě vybudovali Radka Prokopová s manželem Františkem Fabičovicem, vypadá pohádkově. Lídr oboru ve střední a východní Evropě si ale musel náročnou cestu na vrchol vyšlapat. „Náš segment je velice konkurenční, na trhu se potkáváme se světovými značkami a výrobci, proto musíme mít výrobky dotažené do posledního detailu,“ říká v rozhovoru výkonná ředitelka Alcaplastu.

BĚHEM KRIZE LIDÉ POTŘEBUJÍ VÍŘIVKY NEJVÍC

BĚHEM KRIZE LIDÉ POTŘEBUJÍ VÍŘIVKY NEJVÍC

Vydáno 8.1.2020

Až pojedete na prodloužený víkend do hotelového wellness a usednete tam do horké vířivky, je dost možné, že vám bude pohodlí zajišťovat výrobek od české firmy USSPA. Ta je totiž v oboru spa lídrem na českém trhu a velké jméno má i v rámci Evropy. „Při všech činnostech myslíme na nejpodstatnější věc: vířivky jsou pro zákazníkův užitek, jeho relaxaci a radost, to stojí na prvním místě,“ říká Kateřina Kadlecová.

Zobrazit Více