Spuštění Microsoft Teams pro přátelé a rodinu zdarma

Vydáno 24.5.2021 microsoft teams

Microsoft uvádí na trh osobní verzi Microsoft Teams. Téměř po roce se změní aplikace na osobní verzi bez poplatku, náhledu a umožní ji používat mezi přáteli a rodinou. Samotná služba je téměř identická s kompletní verzí Microsoft Teams, kterou firmy využívají a umožní lidem chatovat, volat přes kameru, snadno sdílet kalendáře a soubory.

Microsoft Teams nabízí nadále 24hodinové videohovory zdarma, které představila v náhledové verzi v listopadu. Možné je tak celodenní volání až s 300 lidmi. Co se týče skupinových videohovorů, aplikace nabízí možnost volání pro 100 lidí až po dobu jedné hodiny, nicméně u hovorů 1:1 si ponechá 24 hodin.

Přes původní spuštění náhledu pro iOS a Android, funguje osobní verze Microsoft Teams už napříč webovými, mobilními a desktopovými aplikacemi. Společnost Microsoft také umožňuje uživatelům aplikace Teams povolit režim Společně – funkce, která využívá AI k segmentaci tváře a ramen a umisťuje uživatele společně s ostatními do virtuálního prostoru. Skype obdržel stejnou funkci již v prosinci.

Služba Skype prozatím zůstává v aktuálním stavu. Společnost Microsoft uvedla, že se „plně angažovala pro Skype“ v loňském roce, kdy spustila náhled této osobní verze Microsoft Teams. Avšak růst aplikace Zoom během pandemie COVID-19 jistě zdůraznil irelevanci Skypu mezi spotřebiteli.

Osobní verze Microsoft Teams je součástí širšího úsilí společnosti Microsoft a po řadě předchozích služeb vstřícným ke spotřebitelům se snaží zůstat náležitou platformou. Ačkoli se Microsoft nesnaží konkurovat aplikacím jako je iMessage, Facebook, Messenger nebo WhatsApp, po obrovském vzestupu se během pandemie Zoom (od společnosti Zoom Video Communications) stal výrazným konkurentem.

 

(tk)

Zdroj: The Verge

 

Zadejte e-mailovou adresu

a nic ze Světa průmyslu vám už neunikne!

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů, a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Rozhovory

P-D Refractories CZ a.s. – lídr na poli žárovzdorných materiálů

P-D Refractories CZ a.s. – lídr na poli žárovzdorných materiálů

Vydáno 24.6.2022

P-D Refractories CZ a.s. je jedním z největších výrobců a dodavatelů žárovzdorných výrobků a surovin v Evropě. Na primární položky produkce, novinky a úskalí spojená s energetickou krizí a konfliktem na Ukrajině jsme se zeptali Ing. Jiřího Kyncla, generálního ředitele společnosti.     Vaší vizí jsou stále lepší výrobky a služby pro Vaše zákazníky. Můžete nám […]

Profesionálně od podlahy až po střechu

Profesionálně od podlahy až po střechu

Vydáno 24.6.2022

Polyuretanová, tedy PUR pěna je jedním z nejlehčích a nejlepších izolantů. Způsob, jakým se pěna aplikuje, řeší spoustu kritických detailů, se kterými se řemeslníci potýkají u jiných izolantů, které musí opracovat, tvarovat, spojovat či lepit. Jaké typy střech se PUR pěnou izolují? K čemu se PUR pěna používá ve filmovém a zábavním průmyslu? Jak přispívá […]

Tradiční dodavatel v netradiční době

Tradiční dodavatel v netradiční době

Vydáno 24.6.2022

Společnost Doosan Škoda Power s.r.o., výrobce parních turbín a souvisejících energetických zařízení, má za sebou dlouhou a úspěšnou historii 118 let a více než 650 dodaných strojů o souhrnném výkonu 130 GW po celém světě. Štepán Šmida, který ve společnosti působí na pozici Business Development Manager, na Dnech teplárenství a energetiky mluvil o možnostech, které […]

ESG projekty pro zdravější životní prostředí

ESG projekty pro zdravější životní prostředí

Vydáno 23.6.2022

Naše produkty vyrábíme ze surovin, které si bereme z přírody. Přetváříme je do přírodního stavebního materiálu, ze kterého umožňujeme našim zákazníkům stavět zdravé a udržitelné bydlení. Naše společnost je vedena snahou vracet přírodě, když si z ní něco bereme, a proto jsme v letošním roce zintenzivnili práci na projektech, které jsou spojené s ochranou a […]

Zobrazit Více