Spuštění Microsoft Teams pro přátelé a rodinu zdarma

Vydáno 24.5.2021 microsoft teams

Microsoft uvádí na trh osobní verzi Microsoft Teams. Téměř po roce se změní aplikace na osobní verzi bez poplatku, náhledu a umožní ji používat mezi přáteli a rodinou. Samotná služba je téměř identická s kompletní verzí Microsoft Teams, kterou firmy využívají a umožní lidem chatovat, volat přes kameru, snadno sdílet kalendáře a soubory.

Microsoft Teams nabízí nadále 24hodinové videohovory zdarma, které představila v náhledové verzi v listopadu. Možné je tak celodenní volání až s 300 lidmi. Co se týče skupinových videohovorů, aplikace nabízí možnost volání pro 100 lidí až po dobu jedné hodiny, nicméně u hovorů 1:1 si ponechá 24 hodin.

Přes původní spuštění náhledu pro iOS a Android, funguje osobní verze Microsoft Teams už napříč webovými, mobilními a desktopovými aplikacemi. Společnost Microsoft také umožňuje uživatelům aplikace Teams povolit režim Společně – funkce, která využívá AI k segmentaci tváře a ramen a umisťuje uživatele společně s ostatními do virtuálního prostoru. Skype obdržel stejnou funkci již v prosinci.

Služba Skype prozatím zůstává v aktuálním stavu. Společnost Microsoft uvedla, že se „plně angažovala pro Skype“ v loňském roce, kdy spustila náhled této osobní verze Microsoft Teams. Avšak růst aplikace Zoom během pandemie COVID-19 jistě zdůraznil irelevanci Skypu mezi spotřebiteli.

Osobní verze Microsoft Teams je součástí širšího úsilí společnosti Microsoft a po řadě předchozích služeb vstřícným ke spotřebitelům se snaží zůstat náležitou platformou. Ačkoli se Microsoft nesnaží konkurovat aplikacím jako je iMessage, Facebook, Messenger nebo WhatsApp, po obrovském vzestupu se během pandemie Zoom (od společnosti Zoom Video Communications) stal výrazným konkurentem.

 

(tk)

Zdroj: The Verge

 

Zadejte e-mailovou adresu

a nic ze Světa průmyslu vám už neunikne!

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů, a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Rozhovory

Deset let prototypování automatizační firmy budoucnosti

Deset let prototypování automatizační firmy budoucnosti

Vydáno 15.12.2021

ICE Industrial Services letos slaví desetileté výročí své existence. Firma projekty realizuje ve třiceti zemích světa a spolupracuje s globálními společnostmi. Nyní přináší automatizaci i do stavebnictví.  „Lidé nejsou stroje a automatizace je jediná cesta, jak je přestat ničit těžkou prací,“ říká zakladatel a ředitel žďárské společnosti Tomáš Vránek.  Vy jste poměrně mladý člověk, který […]

Ekologická varianta zámkové dlažby

Ekologická varianta zámkové dlažby

Vydáno 15.12.2021

Společnost Semmelrock Stein + Design dlažby s.r.o. nabízí svým zákazníkům volnost a prostor ve své realizaci. V letošním roce se integrovala do společnosti Wienerberger a představila novinku ekologické zámkové dlažby. Zeptali jsme se Petra Magdy, jednatele společnosti. Vy nabízíte široké spektrum produktů. Můžete je představit? Okolí našich domovů je v dnešní době vnímáno mnohem více jako […]

Tisk 3D plastů dobývá průmysl

Tisk 3D plastů dobývá průmysl

Vydáno 16.11.2021

Plastový 3D tisk patří mezi ty technologie Průmyslu 4.0, kterým se v minulosti nedostávalo tolik pozornosti. V současné době však prudce dohání tempo a nachází své nezastupitelné místo v průmyslu. Tuto pozici si nevydobyl náhodou – dokazují to i příklady jeho využití z výroby ŠKODA AUTO. Jaké je hlavní využití 3D tisku plastů ve výrobních podnicích? Kam směřuje jeho […]

Magnety jsou pojítkem, prodáváme efektivitu

Magnety jsou pojítkem, prodáváme efektivitu

Vydáno 8.11.2021

Společnost WALMAG MAGNETICS s.r.o. bude letos slavit, a to hned dvakrát. ,,Finanční rok sice skončil, ale už teď máme zásoby objednávek na rekordních číslech a stále přibývají. Budeme tedy pokračovat v tom, co děláme,” říká Filip Šejba, spolumajitel společnosti.  Můžete nám představit vaše produkty, případně o které je v současnosti největší zájem? Již více než 30 […]

Zobrazit Více