Ewals Cargo Care – Logistika a doprava pro spotřební zboží, e-shopy, módu a produkty pro zvířata

Vydáno 25.5.2021

Ewals Cargo Care

Jedna z nejvýznamnějších logistických a dopravních společností, která působí na evropském trhu již přes sto let. Byla založena roku 1906 a je ryze rodinnou společností řízenou již čtvrtou generací rodiny Ewals. 

Významnou událostí bylo postupné rozšiřování společnosti na celosvětový trh a tím založení první pobočky v České republice, která letos slaví 30. výročí.

Společnost využívá dlouholeté zkušenosti z logistiky a vnáší do ní nové a moderní prvky. Navrhuje vhodná řešení pro zkvalitnění přeprav dle požadavků svých zákazníků.

Dále pro své zákazníky zajišťuje v rámci celé Evropy přepravy jak celovozových, tak částečných nákladů, včetně expresních. Poskytuje x-dockové a další logistické služby.

Za dobu své existence získala důvěru zákazníků v oblasti automotive, Hi-Tech, papírenského, obalářského, strojírenského a potravinářského průmyslu. V současné době rozšiřuje své služby v logistice spotřebního zboží, e-shopového zboží, módního průmyslu, produktů pro zvířata a zábavního průmyslu.

 

Tým Ewals Cargo Care pro své zákazníky již navrhl:

 • koncept průběžného nakládání do samostatně stojících návěsů
 • zjednodušení způsobu oddělení zboží na návěsu dle jednotlivých koncových prodejen nebo dle typu zboží
 • způsob zabezpečení vozíků proti posunu určených pro převoz módního průmyslu 
 • způsob snížení rizik krádeží a řešení pojistných událostí
 • a mnoho dalšího

A proč právě Ewals?

 • Zajistí pro vás individuální péči při přepravě
 • Jejich technici dopravy a kvality služeb dohlíží, navrhují a kontrolují dokonalé zabezpečení nákladu
 • Změnou balení zboží snižují rizika poškození zboží při manipulaci
 • Disponují rozsáhlou flotilou od dodávek po kamiony
 • Zajišťují pozemní, leteckou i námořní přepravou
 • Nabízí řešení pro dočasné skladování zboží
 • Dle typu zboží umožní online sledování pomocí lokátoru přes webovou platformu
 • A stále zlepšují a rozšiřují služby pro své zákazníky

www.ewals-cz.cz

Zadejte e-mailovou adresu

a nic ze Světa průmyslu vám už neunikne!

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů, a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Rozhovory

Vize digitálního závodu Continental

Vize digitálního závodu Continental

Vydáno 27.7.2021

Koncept digitálního závodu je pojem, který dnes řeší nespočet společností. Jakým způsobem se ,,mění“ společnost Continental Automotive Czech Republic? Jaké trendy udává závod v Brandýse nad Labem, jakožto nominovaný modelový závod pro digitalizaci? Zeptali jsme se Tomáše Vondráka, který jako první Čech usedl do vedení firmy a v současnosti zastává pozici Plant Manager (čtyř závodů […]

TECHNOLOGIE LIBS NA MARSU I V BRNĚ

TECHNOLOGIE LIBS NA MARSU I V BRNĚ

Vydáno 15.6.2021

Rozhovor s doc. Pavlem Pořízkou, Ph.D., vedoucím výzkumného týmu zabývajícího se laserovou spektroskopií, nejen o jejím využití, ale i o vlastním start-upu Lightigo. Úspěchy brněnských vědců s technologií LIBS tak zasahují do širokého spektra odvětví.   Interdisciplinární výzkum a vývoj kombinuje inženýrství, fyziku plazmatu, analytickou chemii, statistiku i například biologii. Jak je vůbec možné a náročné tohle […]

Apple a udržitelnost

Apple a udržitelnost

Vydáno 21.4.2021

Jak se dostat do Apple týmu v Kalifornii? Rozhovor s Honzou Dvorským nejen o jeho cestě vývojáře, ale také o ekologické udržitelnosti společnosti a problematice samotné. Společnost Apple zná jistě každý. Mohl byste nám stručně popsat, jak se tak mladý člověk jako vy dostal až do týmu v Kalifornii? Po vysoké škole na ČVUT v Praze jsem […]

Rozdíl mezi sci-fi a realitou bývá jen několik jednotek až desítek let

Rozdíl mezi sci-fi a realitou bývá jen několik jednotek až desítek let

Vydáno 17.2.2021

Superpočítače pomáhají s koronavirem, termojadernou fúzí, předpovědí počasí a klimatických změn, plánováním chirurgických zákroků nebo optimalizací výrobních procesů v průmyslu. „Srdcem a zároveň mozkem továrny budoucnosti bude superpočítač, který bude zpracovávat a analyzovat data ze všech kamer a senzorů a řídit chod celé továrny včetně vyhodnocování poruch a nutnosti údržby jednotlivých zařízení,“ říká profesor Tomáš […]

Zobrazit Více