Ewals Cargo Care – Logistika a doprava pro spotřební zboží, e-shopy, módu a produkty pro zvířata

Vydáno 25.5.2021

Ewals Cargo Care

Jedna z nejvýznamnějších logistických a dopravních společností, která působí na evropském trhu již přes sto let. Byla založena roku 1906 a je ryze rodinnou společností řízenou již čtvrtou generací rodiny Ewals. 

Významnou událostí bylo postupné rozšiřování společnosti na celosvětový trh a tím založení první pobočky v České republice, která letos slaví 30. výročí.

Společnost využívá dlouholeté zkušenosti z logistiky a vnáší do ní nové a moderní prvky. Navrhuje vhodná řešení pro zkvalitnění přeprav dle požadavků svých zákazníků.

Dále pro své zákazníky zajišťuje v rámci celé Evropy přepravy jak celovozových, tak částečných nákladů, včetně expresních. Poskytuje x-dockové a další logistické služby.

Za dobu své existence získala důvěru zákazníků v oblasti automotive, Hi-Tech, papírenského, obalářského, strojírenského a potravinářského průmyslu. V současné době rozšiřuje své služby v logistice spotřebního zboží, e-shopového zboží, módního průmyslu, produktů pro zvířata a zábavního průmyslu.

 

Tým Ewals Cargo Care pro své zákazníky již navrhl:

 • koncept průběžného nakládání do samostatně stojících návěsů
 • zjednodušení způsobu oddělení zboží na návěsu dle jednotlivých koncových prodejen nebo dle typu zboží
 • způsob zabezpečení vozíků proti posunu určených pro převoz módního průmyslu 
 • způsob snížení rizik krádeží a řešení pojistných událostí
 • a mnoho dalšího

A proč právě Ewals?

 • Zajistí pro vás individuální péči při přepravě
 • Jejich technici dopravy a kvality služeb dohlíží, navrhují a kontrolují dokonalé zabezpečení nákladu
 • Změnou balení zboží snižují rizika poškození zboží při manipulaci
 • Disponují rozsáhlou flotilou od dodávek po kamiony
 • Zajišťují pozemní, leteckou i námořní přepravou
 • Nabízí řešení pro dočasné skladování zboží
 • Dle typu zboží umožní online sledování pomocí lokátoru přes webovou platformu
 • A stále zlepšují a rozšiřují služby pro své zákazníky

www.ewals-cz.cz

Zadejte e-mailovou adresu

a nic ze Světa průmyslu vám už neunikne!

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů, a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Rozhovory

P-D Refractories CZ a.s. – lídr na poli žárovzdorných materiálů

P-D Refractories CZ a.s. – lídr na poli žárovzdorných materiálů

Vydáno 24.6.2022

P-D Refractories CZ a.s. je jedním z největších výrobců a dodavatelů žárovzdorných výrobků a surovin v Evropě. Na primární položky produkce, novinky a úskalí spojená s energetickou krizí a konfliktem na Ukrajině jsme se zeptali Ing. Jiřího Kyncla, generálního ředitele společnosti.     Vaší vizí jsou stále lepší výrobky a služby pro Vaše zákazníky. Můžete nám […]

Profesionálně od podlahy až po střechu

Profesionálně od podlahy až po střechu

Vydáno 24.6.2022

Polyuretanová, tedy PUR pěna je jedním z nejlehčích a nejlepších izolantů. Způsob, jakým se pěna aplikuje, řeší spoustu kritických detailů, se kterými se řemeslníci potýkají u jiných izolantů, které musí opracovat, tvarovat, spojovat či lepit. Jaké typy střech se PUR pěnou izolují? K čemu se PUR pěna používá ve filmovém a zábavním průmyslu? Jak přispívá […]

Tradiční dodavatel v netradiční době

Tradiční dodavatel v netradiční době

Vydáno 24.6.2022

Společnost Doosan Škoda Power s.r.o., výrobce parních turbín a souvisejících energetických zařízení, má za sebou dlouhou a úspěšnou historii 118 let a více než 650 dodaných strojů o souhrnném výkonu 130 GW po celém světě. Štepán Šmida, který ve společnosti působí na pozici Business Development Manager, na Dnech teplárenství a energetiky mluvil o možnostech, které […]

ESG projekty pro zdravější životní prostředí

ESG projekty pro zdravější životní prostředí

Vydáno 23.6.2022

Naše produkty vyrábíme ze surovin, které si bereme z přírody. Přetváříme je do přírodního stavebního materiálu, ze kterého umožňujeme našim zákazníkům stavět zdravé a udržitelné bydlení. Naše společnost je vedena snahou vracet přírodě, když si z ní něco bereme, a proto jsme v letošním roce zintenzivnili práci na projektech, které jsou spojené s ochranou a […]

Zobrazit Více