Ewals Cargo Care – Logistika a doprava pro spotřební zboží, e-shopy, módu a produkty pro zvířata

Vydáno 25.5.2021

Ewals Cargo Care

Jedna z nejvýznamnějších logistických a dopravních společností, která působí na evropském trhu již přes sto let. Byla založena roku 1906 a je ryze rodinnou společností řízenou již čtvrtou generací rodiny Ewals. 

Významnou událostí bylo postupné rozšiřování společnosti na celosvětový trh a tím založení první pobočky v České republice, která letos slaví 30. výročí.

Společnost využívá dlouholeté zkušenosti z logistiky a vnáší do ní nové a moderní prvky. Navrhuje vhodná řešení pro zkvalitnění přeprav dle požadavků svých zákazníků.

Dále pro své zákazníky zajišťuje v rámci celé Evropy přepravy jak celovozových, tak částečných nákladů, včetně expresních. Poskytuje x-dockové a další logistické služby.

Za dobu své existence získala důvěru zákazníků v oblasti automotive, Hi-Tech, papírenského, obalářského, strojírenského a potravinářského průmyslu. V současné době rozšiřuje své služby v logistice spotřebního zboží, e-shopového zboží, módního průmyslu, produktů pro zvířata a zábavního průmyslu.

 

Tým Ewals Cargo Care pro své zákazníky již navrhl:

 • koncept průběžného nakládání do samostatně stojících návěsů
 • zjednodušení způsobu oddělení zboží na návěsu dle jednotlivých koncových prodejen nebo dle typu zboží
 • způsob zabezpečení vozíků proti posunu určených pro převoz módního průmyslu 
 • způsob snížení rizik krádeží a řešení pojistných událostí
 • a mnoho dalšího

A proč právě Ewals?

 • Zajistí pro vás individuální péči při přepravě
 • Jejich technici dopravy a kvality služeb dohlíží, navrhují a kontrolují dokonalé zabezpečení nákladu
 • Změnou balení zboží snižují rizika poškození zboží při manipulaci
 • Disponují rozsáhlou flotilou od dodávek po kamiony
 • Zajišťují pozemní, leteckou i námořní přepravou
 • Nabízí řešení pro dočasné skladování zboží
 • Dle typu zboží umožní online sledování pomocí lokátoru přes webovou platformu
 • A stále zlepšují a rozšiřují služby pro své zákazníky

www.ewals-cz.cz

Zadejte e-mailovou adresu

a nic ze Světa průmyslu vám už neunikne!

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů, a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Rozhovory

Apple a udržitelnost

Apple a udržitelnost

Vydáno 21.4.2021

Jak se dostat do Apple týmu v Kalifornii? Rozhovor s Honzou Dvorským nejen o jeho cestě vývojáře, ale také o ekologické udržitelnosti společnosti a problematice samotné. Společnost Apple zná jistě každý. Mohl byste nám stručně popsat, jak se tak mladý člověk jako vy dostal až do týmu v Kalifornii? Po vysoké škole na ČVUT v Praze jsem […]

Rozdíl mezi sci-fi a realitou bývá jen několik jednotek až desítek let

Rozdíl mezi sci-fi a realitou bývá jen několik jednotek až desítek let

Vydáno 17.2.2021

Superpočítače pomáhají s koronavirem, termojadernou fúzí, předpovědí počasí a klimatických změn, plánováním chirurgických zákroků nebo optimalizací výrobních procesů v průmyslu. „Srdcem a zároveň mozkem továrny budoucnosti bude superpočítač, který bude zpracovávat a analyzovat data ze všech kamer a senzorů a řídit chod celé továrny včetně vyhodnocování poruch a nutnosti údržby jednotlivých zařízení,“ říká profesor Tomáš […]

NEJNEBEZPEČNĚJŠÍ KONCOVÉ ZAŘÍZENÍ JE UŽIVATEL

NEJNEBEZPEČNĚJŠÍ KONCOVÉ ZAŘÍZENÍ JE UŽIVATEL

Vydáno 10.2.2021

Kybernetická bezpečnost je v průmyslu stále důležitějším aspektem, a to zejména v době, kdy firmy usilují o vyšší stupeň automatizace, robotizace nebo digitalizace. „Důležitým parametrem a limitem bezpečnosti v průmyslu je provozuschopnost a obnovitelnost zařízení,“ upozorňuje Jiří Kasner, předseda představenstva společnosti COLSYS – AUTOMATIK, a.s. Přibližně deset let se mluví o průmyslu 4.0? Nakolik se […]

Digitální transformace jako předpoklad budoucího úspěchu

Digitální transformace jako předpoklad budoucího úspěchu

Vydáno 19.1.2021

Digitální transformace je pojem, který se dnes skloňuje ve všech pádech. Jaké hodnoty přináší výrobním firmám a jaký je stav českého průmyslu z hlediska digitální transformace? Zeptali jsme se Ing. Eduarda Palíška, Ph.D., MBA, generálního ředitele Siemens Česká republika, člena představenstva Svazu průmyslu a dopravy ČR a Rady pro výzkum, vývoj a inovace. Skupina Siemens Česká republika je součástí […]

Zobrazit Více