Ewals Cargo Care – Logistika a doprava pro spotřební zboží, e-shopy, módu a produkty pro zvířata

Vydáno 25.5.2021

Ewals Cargo Care

Jedna z nejvýznamnějších logistických a dopravních společností, která působí na evropském trhu již přes sto let. Byla založena roku 1906 a je ryze rodinnou společností řízenou již čtvrtou generací rodiny Ewals. 

Významnou událostí bylo postupné rozšiřování společnosti na celosvětový trh a tím založení první pobočky v České republice, která letos slaví 30. výročí.

Společnost využívá dlouholeté zkušenosti z logistiky a vnáší do ní nové a moderní prvky. Navrhuje vhodná řešení pro zkvalitnění přeprav dle požadavků svých zákazníků.

Dále pro své zákazníky zajišťuje v rámci celé Evropy přepravy jak celovozových, tak částečných nákladů, včetně expresních. Poskytuje x-dockové a další logistické služby.

Za dobu své existence získala důvěru zákazníků v oblasti automotive, Hi-Tech, papírenského, obalářského, strojírenského a potravinářského průmyslu. V současné době rozšiřuje své služby v logistice spotřebního zboží, e-shopového zboží, módního průmyslu, produktů pro zvířata a zábavního průmyslu.

 

Tým Ewals Cargo Care pro své zákazníky již navrhl:

 • koncept průběžného nakládání do samostatně stojících návěsů
 • zjednodušení způsobu oddělení zboží na návěsu dle jednotlivých koncových prodejen nebo dle typu zboží
 • způsob zabezpečení vozíků proti posunu určených pro převoz módního průmyslu 
 • způsob snížení rizik krádeží a řešení pojistných událostí
 • a mnoho dalšího

A proč právě Ewals?

 • Zajistí pro vás individuální péči při přepravě
 • Jejich technici dopravy a kvality služeb dohlíží, navrhují a kontrolují dokonalé zabezpečení nákladu
 • Změnou balení zboží snižují rizika poškození zboží při manipulaci
 • Disponují rozsáhlou flotilou od dodávek po kamiony
 • Zajišťují pozemní, leteckou i námořní přepravou
 • Nabízí řešení pro dočasné skladování zboží
 • Dle typu zboží umožní online sledování pomocí lokátoru přes webovou platformu
 • A stále zlepšují a rozšiřují služby pro své zákazníky

www.ewals-cz.cz

Zadejte e-mailovou adresu

a nic ze Světa průmyslu vám už neunikne!

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů, a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Rozhovory

Deset let prototypování automatizační firmy budoucnosti

Deset let prototypování automatizační firmy budoucnosti

Vydáno 15.12.2021

ICE Industrial Services letos slaví desetileté výročí své existence. Firma projekty realizuje ve třiceti zemích světa a spolupracuje s globálními společnostmi. Nyní přináší automatizaci i do stavebnictví.  „Lidé nejsou stroje a automatizace je jediná cesta, jak je přestat ničit těžkou prací,“ říká zakladatel a ředitel žďárské společnosti Tomáš Vránek.  Vy jste poměrně mladý člověk, který […]

Ekologická varianta zámkové dlažby

Ekologická varianta zámkové dlažby

Vydáno 15.12.2021

Společnost Semmelrock Stein + Design dlažby s.r.o. nabízí svým zákazníkům volnost a prostor ve své realizaci. V letošním roce se integrovala do společnosti Wienerberger a představila novinku ekologické zámkové dlažby. Zeptali jsme se Petra Magdy, jednatele společnosti. Vy nabízíte široké spektrum produktů. Můžete je představit? Okolí našich domovů je v dnešní době vnímáno mnohem více jako […]

Tisk 3D plastů dobývá průmysl

Tisk 3D plastů dobývá průmysl

Vydáno 16.11.2021

Plastový 3D tisk patří mezi ty technologie Průmyslu 4.0, kterým se v minulosti nedostávalo tolik pozornosti. V současné době však prudce dohání tempo a nachází své nezastupitelné místo v průmyslu. Tuto pozici si nevydobyl náhodou – dokazují to i příklady jeho využití z výroby ŠKODA AUTO. Jaké je hlavní využití 3D tisku plastů ve výrobních podnicích? Kam směřuje jeho […]

Magnety jsou pojítkem, prodáváme efektivitu

Magnety jsou pojítkem, prodáváme efektivitu

Vydáno 8.11.2021

Společnost WALMAG MAGNETICS s.r.o. bude letos slavit, a to hned dvakrát. ,,Finanční rok sice skončil, ale už teď máme zásoby objednávek na rekordních číslech a stále přibývají. Budeme tedy pokračovat v tom, co děláme,” říká Filip Šejba, spolumajitel společnosti.  Můžete nám představit vaše produkty, případně o které je v současnosti největší zájem? Již více než 30 […]

Zobrazit Více