Pozvánka SELP Servis Open Days 15.–16. 6. 2021 v Olomouci

Vydáno 2.6.2021 invitationopen dayspozvankaselp servis

 

„Těším se, že se po více než roce
konečně potkáme s klienty osobně“

Více než rok trvající pandemie koronaviru byla nejen výzvou pro většinu firem, ale zároveň zkomplikovala setkávání či možnost prezentace nových produktů a služeb. Stejnou situaci řešila i ryze česká společnost SELP Servis, která teď znovu otvírá nejen virtuální, ale i reálné dveře stávajícím i potenciálním partnerům. Zakladatel a spolumajitel firmy Ladislav Pikal přibližuje, co návštěvníky čeká na Dnech otevřených dveří, které společnost pořádá 15. a 16. června v Olomouci.

 

V polovině června připravujete dny otevřených dveří ve výrobních prostorech společnosti SELP Servis. Na co se mohou návštěvníci těšit?

Den otevřených dveří je pro nás především alternativou k opakujícím se uzávěrám, kdy nebylo možné se aktivně potkávat se stávajícími ani potenciálními zákazníky. Zároveň došlo ke zrušení či přesunům nejrůznějších oborových veletrhů, a tak chceme našim partnerům nabídnout nahlédnutí pod pokličku výroby přímo v našich nových prostorech v Nemilanech na okraji Olomouce. Já i má kolegyně a spolumajitelka Eva Sušilová se těšíme především na osobní setkání a možnost pobavit se o individuálních potřebách a aktuální situaci u našich obchodních partnerů. Návštěvníky provedeme výrobou, od CNC obrábění, přes soustruh, frézování, až po zbrusu nový laser na ocel i další materiály. Naše firma se před nástupem pandemie nastěhovala do prostor, které jsou až pětinásobně větší proti těm předchozím, jednotlivá pracoviště tak zároveň rozšiřujeme a přidáváme další stroje, a tím i prostor pro nové výrobní možnosti. Nejlepší je přijet se přesvědčit osobně. Samozřejmě nebude chybět jídlo, a jak je u nás zvykem, i dobré víno.

Jak se na SELP Servis Open Days 15. a 16. 6. přihlásit?

Vzhledem k doufejme doznívající pandemii koronaviru bude ideální, když se návštěvníci registrují předem na našich webových stránkách, e-mailem či telefonicky. Všechny kontakty a přesnou adresu samozřejmě naleznete na www.selpservis.com. Oba dny budeme k dispozici minimálně od 9 do 17 hodin. Směřujeme k tomu, ať každou hodinu či dvě vzniknou menší skupinky po 5 až 10 lidech, ať máme prostor se s každým pobavit osobně. Pro zájemce je připravená možnost otestovat se antigenním testem přímo v našich prostorách. Bezpečnost všech účastníků je pro nás samozřejmě na prvním místě. Pokud termín akce z nějakého důvodu nestihnete, rádi vás přivítáme individuálně.

 

Pro ty, kteří vaši společnost neznají, můžete se krátce představit, čemu se věnujete a co je vaší specializací?

Naše práce je především klasická strojařina respektive kovovýroba. Větší část naší činnosti tvoří opravy a renovace součástí pro hnací vozidla. Jde zejména o díly trakčních obvodů, jako jsou sběrače proudu, odpojovače, rozjezdové odpory, hlavní kontroléry, nápravové sběrače, a dále díly vedlejších a pomocných obvodů, jako jsou izolátory, držáky trakčních motorů, ventilátory a stykače.
Zkušenosti získané při opravách se snažíme zúročit ve vlastním vývoji a navrhování vylepšení, potažmo realizací lepších komponentů opravovaných dílů.
Osobně se věnuji strojařině čtyřicet let, samotný SELP Servis pak letos slaví 15 let od svého založení, takže můžeme nabídnout opravdu bohaté zkušenosti, a především individuální přístup.

Co vás odlišuje od konkurence?

Je to především ten fakt, že prakticky všechny součástky, které vyrábíme, renovujeme či opravujeme, realizujeme už od jednoho kusu, což se většině konkurentů nevyplatí a soustředí se především na díly, které se vyrábějí ve větších sériích. Obchodním partnerům tak nabízíme nejen flexibilitu, ale i širší záběr, třeba i v případech, kdy takový díl už nikdy znovu nevyrobíme.

 

Zadejte e-mailovou adresu

a nic ze Světa průmyslu vám už neunikne!

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů, a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Rozhovory

Deset let prototypování automatizační firmy budoucnosti

Deset let prototypování automatizační firmy budoucnosti

Vydáno 15.12.2021

ICE Industrial Services letos slaví desetileté výročí své existence. Firma projekty realizuje ve třiceti zemích světa a spolupracuje s globálními společnostmi. Nyní přináší automatizaci i do stavebnictví.  „Lidé nejsou stroje a automatizace je jediná cesta, jak je přestat ničit těžkou prací,“ říká zakladatel a ředitel žďárské společnosti Tomáš Vránek.  Vy jste poměrně mladý člověk, který […]

Ekologická varianta zámkové dlažby

Ekologická varianta zámkové dlažby

Vydáno 15.12.2021

Společnost Semmelrock Stein + Design dlažby s.r.o. nabízí svým zákazníkům volnost a prostor ve své realizaci. V letošním roce se integrovala do společnosti Wienerberger a představila novinku ekologické zámkové dlažby. Zeptali jsme se Petra Magdy, jednatele společnosti. Vy nabízíte široké spektrum produktů. Můžete je představit? Okolí našich domovů je v dnešní době vnímáno mnohem více jako […]

Tisk 3D plastů dobývá průmysl

Tisk 3D plastů dobývá průmysl

Vydáno 16.11.2021

Plastový 3D tisk patří mezi ty technologie Průmyslu 4.0, kterým se v minulosti nedostávalo tolik pozornosti. V současné době však prudce dohání tempo a nachází své nezastupitelné místo v průmyslu. Tuto pozici si nevydobyl náhodou – dokazují to i příklady jeho využití z výroby ŠKODA AUTO. Jaké je hlavní využití 3D tisku plastů ve výrobních podnicích? Kam směřuje jeho […]

Magnety jsou pojítkem, prodáváme efektivitu

Magnety jsou pojítkem, prodáváme efektivitu

Vydáno 8.11.2021

Společnost WALMAG MAGNETICS s.r.o. bude letos slavit, a to hned dvakrát. ,,Finanční rok sice skončil, ale už teď máme zásoby objednávek na rekordních číslech a stále přibývají. Budeme tedy pokračovat v tom, co děláme,” říká Filip Šejba, spolumajitel společnosti.  Můžete nám představit vaše produkty, případně o které je v současnosti největší zájem? Již více než 30 […]

Zobrazit Více