Přechod na datově řízený úklid je díky Tork Vision Cleaning snazší než kdykoli předtím

Vydáno 8.3.2022

Tork® nabízí vylepšený systém pro datově řízený úklid, který pomáhá úklidovým manažerům splnit zvýšené požadavky na efektivitu provozu, kvalitu úklidu a dodržování hygieny.

Tork, značka společnosti Essity, představila v roce 2014 první průkopnický systém pro úklid založený na datech. V té době se jednalo o jedinečné inovativní řešení, jak pomoci správcům objektů a externím úklidovým firmám zvýšit efektivitu úklidu a lépe zacílit své síly. Pandemie koronaviru přinesla zvýšení požadavků na kvalitu úklidu, efektivitu práce a úroveň hygieny, což nutí celé úklidové odvětví zvládat více práce se stejnými, nebo dokonce menšími prostředky. Přechod na datově řízený úklid v tomto může významně pomoci.

Na základě svých bezkonkurenčních zkušeností s datově řízeným systémem úklidu a zpětné vazby od stovek spokojených zákazníků nyní Tork představuje rozšířenou nabídku nazvanou Tork Vision Cleaning.

Tork

Díky digitalizaci úklidových systémů mohou úklidoví manažeři využívat data v reálném čase, aby zjistili, kdy a kde je v jejich zařízeních potřeba uklidit, a mohli podle toho upravit úklidové protokoly. Podle údajů shromážděných od stávajících zákazníků společnosti Tork přechod na úklid založený na datech pomohl:

  • Ušetřit při úklidu přes 20 % času.
  • Mít jistotu, že zásobníky jsou 99 % času2 doplněné.
  • Omezit kontrolu zásobníků o 91 %, což ročně ušetří stovky pracovních hodin personálu.
  • Zvýšit o 30 % spokojenost zákazníků.

„V průběhu let si naši zákazníci uvědomili, že datově řízený úklid přináší řadu výhod, mimo jiné například chytřejší obsazování pracovních pozic, rychlejší provedení úklidu a jeho optimální frekvenci,“ říká Charishma Kothari, ředitelka Essity pro služby a řešení. „Využitím poznatků získaných z dat v reálném čase dokázali naši klienti změnit celý svůj způsob práce a dosáhnout lepších výsledků tím, že umožnili svým úklidovým týmům pracovat chytřeji a efektivněji. V aktuálním zákaznickém průzkumu sto procent respondentů uvedlo, že jim datově řízený úklid pomáhá zlepšit hygienu v jejich zařízení, a 85 procent uvedlo, že jim pomohl zajistit bezpečnější prostředí během pandemie covidu-19.“5

Tork

Zlepšení nebylo nikdy jednodušší

S ohledem na své potřeby a požadavky si zákazníci mohou vybrat ze tří systémů úklidu založeného na datech. Tork Vision Cleaning využívá počítadla vstupů a připojených zásobníků, čímž uklízečům a úklidovým manažerům poskytuje přístup k údajům o okamžitých potřebách v reálném čase. Zahrnuje vše, co tito profesionálové potřebují, aby se datově řízený úklid stal integrovanou součástí jejich práce:

  • Hardware v podobě počítadel vstupů, záznamových bran a největší nabídky zásobníků připojených na Internet věcí na trhu spolu s širokou nabídkou náplní podle potřeb jakéhokoli zařízení.
  • Software pro úklidový management, který zobrazuje shromážděná data na stolních počítačích, tabletech nebo chytrých telefonech a usnadňuje tvorbu reportů a další administrativní úkony.
  • Program pro onboarding a vyhodnocování, který zahrnuje instalaci, školení, podporu a vyhodnocení obchodní hodnoty.

„Osmdesát procent našich zákazníků uvedlo, že díky používání Tork Vision Cleaning klesl počet jimi zaznamenaných stížností, což dokazuje hodnotu našeho systému. Sto procent našich zákazníků uvedlo, že by naše digitální řešení doporučili. Pomohlo jim zajistit nový hygienický standard během pandemie a připravit se na budoucnost zavedením přísnějších norem a přijmutím správného personálu,“ dodává Kothari.

 Zdroj: Lesenky PR

 

 

Zadejte e-mailovou adresu

a nic ze Světa průmyslu vám už neunikne!

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů, a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Rozhovory

P-D Refractories CZ a.s. – lídr na poli žárovzdorných materiálů

P-D Refractories CZ a.s. – lídr na poli žárovzdorných materiálů

Vydáno 24.6.2022

P-D Refractories CZ a.s. je jedním z největších výrobců a dodavatelů žárovzdorných výrobků a surovin v Evropě. Na primární položky produkce, novinky a úskalí spojená s energetickou krizí a konfliktem na Ukrajině jsme se zeptali Ing. Jiřího Kyncla, generálního ředitele společnosti.     Vaší vizí jsou stále lepší výrobky a služby pro Vaše zákazníky. Můžete nám […]

Profesionálně od podlahy až po střechu

Profesionálně od podlahy až po střechu

Vydáno 24.6.2022

Polyuretanová, tedy PUR pěna je jedním z nejlehčích a nejlepších izolantů. Způsob, jakým se pěna aplikuje, řeší spoustu kritických detailů, se kterými se řemeslníci potýkají u jiných izolantů, které musí opracovat, tvarovat, spojovat či lepit. Jaké typy střech se PUR pěnou izolují? K čemu se PUR pěna používá ve filmovém a zábavním průmyslu? Jak přispívá […]

Tradiční dodavatel v netradiční době

Tradiční dodavatel v netradiční době

Vydáno 24.6.2022

Společnost Doosan Škoda Power s.r.o., výrobce parních turbín a souvisejících energetických zařízení, má za sebou dlouhou a úspěšnou historii 118 let a více než 650 dodaných strojů o souhrnném výkonu 130 GW po celém světě. Štepán Šmida, který ve společnosti působí na pozici Business Development Manager, na Dnech teplárenství a energetiky mluvil o možnostech, které […]

ESG projekty pro zdravější životní prostředí

ESG projekty pro zdravější životní prostředí

Vydáno 23.6.2022

Naše produkty vyrábíme ze surovin, které si bereme z přírody. Přetváříme je do přírodního stavebního materiálu, ze kterého umožňujeme našim zákazníkům stavět zdravé a udržitelné bydlení. Naše společnost je vedena snahou vracet přírodě, když si z ní něco bereme, a proto jsme v letošním roce zintenzivnili práci na projektech, které jsou spojené s ochranou a […]

Zobrazit Více