Přidělte každé položce majetku unikátní digitální identitu

Vydáno 16.5.2022

Kompletní RFID řešení společnosti Brady Corporation, Inc. může majetku v jakémkoli průmyslovém prostředí dodat jedinečnou, digitální identitu pouhou aplikací etikety. Uživatelé budou schopni identifikovat a lokalizovat majetek označený etiketou najednou, z dálky a v reálném čase, aniž by jej měli v dohledu. Seznamte se s kompletním řešením RFID od společnosti Brady!

Vaše potřeby. Vaše řešení.

Aby společnost Brady umožnila zvyšování efektivity pomocí technologie RFID na každém jednotlivém pracovišti, optimalizuje své globální výrobní kapacity a služby, aby každou součást svého kompletního řešení RFID přizpůsobovala potřebám. Upravit lze dosah čtení etiket i všechny ostatní vlastnosti etiket, které umožňují trvanlivé upevnění etiket na veškerém majetku vybraném zákazníkem v široké škále průmyslových prostředí. Začlenit lze rovněž snímače pro zachycování údajů o prostředí, včetně teploty nebo hladin vlhkosti. Skenery mohou být vybaveny vlastními programovanými aplikacemi, které zpracovávají údaje pro uvolnění výhod pro konkrétní podnik, a společnost Brady může celé řešení integrovat se stávající infrastrukturou informačních a telekomunikačních technologií.

Objevte kompletní RFID řešení >> 

Obrovský skok v efektivitě na pracovišti

Dobře zavedená, kvalitní RFID řešení umožňují v mnoha průmyslových oborech velký krok v provozní efektivitě. Pomocí ručního RFID skeneru lze lokalizovat, identifikovat, sledovat a dohledávat více položek majetku ze vzdálenosti 15 m, aniž byste je museli vidět. Pevné RFID skenery mohou dokonce pokrýt celé pracoviště, a tak výrazně urychlit sledování majetku. V důsledku toho dokáží zaměstnanci rychle najít jakýkoli označený majetek, který potřebují, inventury zásob lze automatizovat a kompletnost odchozího nákladu lze zkontrolovat během sekund.

Stáhněte si příručku pro RFID zdarma >>

Podnikání na dlani

 Automaticky shromažďované údaje na veškerém etiketami označeném majetku vám poskytne informace pro strategické rozhodování o počtech investičního majetku, jeho umístění, preventivní údržbě a složkách prostředí. Rozhodnutí o úrovních zásob mohou být založena na nejnovějších údajích, které se všechny generují a shromažďují automaticky, aby dále zvyšovaly efektivitu a ziskovost podniku, a to vše díky jedinečné, digitální identitě všech položek majetku.

Jaké výhody získaly společnosti, které již implementovali RFID ve svých provozovnách? Přečtěte si příklady z praxe na stránkách Brady!

Zajímáte se o novinky v oblasti identifikace?

Využijte příležitost vyzkoušet si naše průmyslové tiskárny, prodiskutovat jakékoliv téma ohledně označování nebo bezpečnosti na pracovišti, nebo získat vzorky štítků na otestování ve Vaší provozovně. Navštivte stánek Brady na výstavě AMPER v Brně (17.-20.5.2022). Těšíme se na Vás v Hale P, stánek 5.38.

BRADY s.r.o.

T: +420 776 302 229

Central_Europe@bradycorp.com

www.brady.cz

Zadejte e-mailovou adresu

a nic ze Světa průmyslu vám už neunikne!

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů, a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Rozhovory

P-D Refractories CZ a.s. – lídr na poli žárovzdorných materiálů

P-D Refractories CZ a.s. – lídr na poli žárovzdorných materiálů

Vydáno 24.6.2022

P-D Refractories CZ a.s. je jedním z největších výrobců a dodavatelů žárovzdorných výrobků a surovin v Evropě. Na primární položky produkce, novinky a úskalí spojená s energetickou krizí a konfliktem na Ukrajině jsme se zeptali Ing. Jiřího Kyncla, generálního ředitele společnosti.     Vaší vizí jsou stále lepší výrobky a služby pro Vaše zákazníky. Můžete nám […]

Profesionálně od podlahy až po střechu

Profesionálně od podlahy až po střechu

Vydáno 24.6.2022

Polyuretanová, tedy PUR pěna je jedním z nejlehčích a nejlepších izolantů. Způsob, jakým se pěna aplikuje, řeší spoustu kritických detailů, se kterými se řemeslníci potýkají u jiných izolantů, které musí opracovat, tvarovat, spojovat či lepit. Jaké typy střech se PUR pěnou izolují? K čemu se PUR pěna používá ve filmovém a zábavním průmyslu? Jak přispívá […]

Tradiční dodavatel v netradiční době

Tradiční dodavatel v netradiční době

Vydáno 24.6.2022

Společnost Doosan Škoda Power s.r.o., výrobce parních turbín a souvisejících energetických zařízení, má za sebou dlouhou a úspěšnou historii 118 let a více než 650 dodaných strojů o souhrnném výkonu 130 GW po celém světě. Štepán Šmida, který ve společnosti působí na pozici Business Development Manager, na Dnech teplárenství a energetiky mluvil o možnostech, které […]

ESG projekty pro zdravější životní prostředí

ESG projekty pro zdravější životní prostředí

Vydáno 23.6.2022

Naše produkty vyrábíme ze surovin, které si bereme z přírody. Přetváříme je do přírodního stavebního materiálu, ze kterého umožňujeme našim zákazníkům stavět zdravé a udržitelné bydlení. Naše společnost je vedena snahou vracet přírodě, když si z ní něco bereme, a proto jsme v letošním roce zintenzivnili práci na projektech, které jsou spojené s ochranou a […]

Zobrazit Více