SSI Energy rozšiřuje portfolio svých zákazníků a realizuje několik nových energetických projektů

Vydáno 27.6.2022

Společnost SSI Energy, která se zaměřuje na projekci, výstavbu a provoz energetických zařízení, získala v poslední době hned několik významných zakázek. Nově realizuje projekty design-build v areálu Sigma Hranice, městských teplárnách Františkovy Lázně a Karviná, EPC projekty pro Český statistický úřad v Praze nebo Psychiatrickou nemocnici Bohnice. Finišuje také rozsáhlou zakázku v pražských provozech tepelných zdrojů společnosti Veolia. SSI Energy je dceřinou společností skupiny SSI Group, která na českém a slovenském trhu poskytuje služby ostrahy a integrovaného facility managementu (IFM) pro více než 500 objektů.

 

 

„Začátkem letošního roku se nám podařilo uspět v dalších výběrových řízeních, jedná se o významné projekty v oblasti výstavby tepelných zdrojů pro teplárenské společnosti města Františkovy Lázně a Karviná nebo realizaci energetických služeb metodou EPC pro budovu Českého statistického úřadu v Praze a Psychiatrickou nemocnici Bohnice,“ uvádí Leoš Aldorf, generální ředitel SSI Energy.

V případě projektu pro teplárny Františkovy Lázně se jedná o výstavbu nového zdroje vytápění pro město Františkovy Lázně metodou „Design and Build“. V teplárně Karviná jde o projekt modernizace plynové kotelny, detailněji výstavbu nového špičkového zdroje tepla pro společnost VEOLIA ENERGIE ČR. Technicky se jedná o horkovodní plynovou kotelnu o výkonu 3 x 36 MW s prostorovou rezervou pro další dva kotle až do výkonu 2 x 36 MW. Jde o realizaci díla formou dodávky „na klíč“ včetně projektové dokumentace pro realizaci stavby.

 

 

SSI Energy, nejmladší firma ve skupině SSI Group, zajišťuje projekci, výstavbu a provoz energetických zařízení s maximálním důrazem na efektivitu a hospodárnost, založenou především na zkušeném týmu odborníků.

„Zabýváme se přípravou a realizací dlouhodobých projektů energetických úspor se smluvní garancí s využitím moderních energetických konceptů, které zvyšují míru soběstačnosti a zároveň bezpečnosti provozovaných objektů. Pandemie i současný skokový růst cen energií potvrzuje, jak velký význam má kvalitně nastavený systém energetického managementu s možností dálkového monitoringu a přesného řízení technologických celků energetického hospodářství,“ dodává Leoš Aldorf.

Zadejte e-mailovou adresu

a nic ze Světa průmyslu vám už neunikne!

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů, a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Rozhovory

P-D Refractories CZ a.s. – lídr na poli žárovzdorných materiálů

P-D Refractories CZ a.s. – lídr na poli žárovzdorných materiálů

Vydáno 24.6.2022

P-D Refractories CZ a.s. je jedním z největších výrobců a dodavatelů žárovzdorných výrobků a surovin v Evropě. Na primární položky produkce, novinky a úskalí spojená s energetickou krizí a konfliktem na Ukrajině jsme se zeptali Ing. Jiřího Kyncla, generálního ředitele společnosti.     Vaší vizí jsou stále lepší výrobky a služby pro Vaše zákazníky. Můžete nám […]

Profesionálně od podlahy až po střechu

Profesionálně od podlahy až po střechu

Vydáno 24.6.2022

Polyuretanová, tedy PUR pěna je jedním z nejlehčích a nejlepších izolantů. Způsob, jakým se pěna aplikuje, řeší spoustu kritických detailů, se kterými se řemeslníci potýkají u jiných izolantů, které musí opracovat, tvarovat, spojovat či lepit. Jaké typy střech se PUR pěnou izolují? K čemu se PUR pěna používá ve filmovém a zábavním průmyslu? Jak přispívá […]

Tradiční dodavatel v netradiční době

Tradiční dodavatel v netradiční době

Vydáno 24.6.2022

Společnost Doosan Škoda Power s.r.o., výrobce parních turbín a souvisejících energetických zařízení, má za sebou dlouhou a úspěšnou historii 118 let a více než 650 dodaných strojů o souhrnném výkonu 130 GW po celém světě. Štepán Šmida, který ve společnosti působí na pozici Business Development Manager, na Dnech teplárenství a energetiky mluvil o možnostech, které […]

ESG projekty pro zdravější životní prostředí

ESG projekty pro zdravější životní prostředí

Vydáno 23.6.2022

Naše produkty vyrábíme ze surovin, které si bereme z přírody. Přetváříme je do přírodního stavebního materiálu, ze kterého umožňujeme našim zákazníkům stavět zdravé a udržitelné bydlení. Naše společnost je vedena snahou vracet přírodě, když si z ní něco bereme, a proto jsme v letošním roce zintenzivnili práci na projektech, které jsou spojené s ochranou a […]

Zobrazit Více