0Kč

Žádné produkty v košíku.

Cybertruck v problémech, nenabil se, zůstal stát, zakryli ho plachtou a odtáhli

Probíhající vývoj elektromobilu Tesla Cybertruck se od počátku potýkal s řadou problémů. Některé prototypy se během testování porouchaly, poslední případ se stal minulý týden v Kalifornii.

Když prototypy vozu Cybertruck vyrazí na silnice k závěrečným testům a zdokonalování, není vůbec neobvyklé, že se u některých z nich vyskytnou problémy. Nové technologie zkrátka potřebují nějaký čas, než se vyladí.

Poslední případ, kdy měl Cybertruck problémy, se odehrál na stanici Supercharger v kalifornském městě Mojave, kde se vůz nedokázal nabít a musela být odtažen. Jak jsme uvedli, podobné události jsou nedílnou součástí automobilového průmyslu a potýká se s nimi prakticky každá automobilka. Přesto se zdá, že Elon Musk se snaží tyto případy před zraky veřejnosti raději skrýt. V některých případech Tesla stojící Cybertrucky dokonce zakryla plachtami, když zůstaly někde stát.

Časté poruchy prototypů Cybertruck se přitom dají očekávat, protože Tesla dolaďuje software vozidla. V mnoha případech byl hlavním viníkem těchto poruch právě software. Poslední dobou se však mluví i o tom, že Cybertruck má problémy se zadními brzdovými světly, které nefungují úplně standardně. Jestliže má být vůz uveden na trh již 30. listopadu, čeká na inženýry Tesly ještě hodně práce.

Přihlašte se k odběru a už Vám nic neunikne!

  • Každý týden přinášíme nejzásadnější zprávy z průmyslu, které by neměli uniknout váší pozornosti.

Nepřehlédněte

Více článků