0Kč

Žádné produkty v košíku.

Raben Group chce v Mnichově představit svůj ekologický přístup k logistice

Datum 9. až 12. května 2023 má v kalendáři zvýrazněné celý logistický sektor. V těchto dnech se v Mnichově uskuteční Transport Logistic 2023, jeden z nejvýznamnějších veletrhů svého druhu na světě. V souladu s poselstvím We connect Europe představí skupina Raben na svém stánku nejnovější nabídku služeb i svůj „zelený“ přístup k podnikání.

Po dlouhé přestávce vynucené pandemií, kdy se veletrh Transport Logistic 2021 nemohl konat v tradičním formátu, budou mít firmy a jejich zákazníci konečně příležitost setkat se na mnichovském výstavišti, navázat nové kontakty, vyměnit si zkušenosti a diskutovat o současné situaci v oboru. Koneckonců, čtyři roky jsou pro tento sektor jako století, zejména v tak rychle se měnících politických, sociálních a ekonomických podmínkách.

Skupina Raben jako obvykle zve všechny zájemce na stánek č. 1.402 v hale A5, kde bude po čtyři dny k dispozici více než 60 odborníků. Na návštěvníky zde pod heslem We connect Europe čeká příležitost dozvědět se více o nabídce mezinárodních spojení nizozemského logistického operátora. Důležitým segmentem služeb Raben je smluvní logistika, která nabízí komplexní řešení související se skladováním zboží, rozsáhlý soubor VAS (Value Added Services), jako je copacking nebo comanufacturing, a také řešení pro e-commerce. Poslední zmíněná část firemního stánku se bude prezentovat pod heslem We innovate. Dotykové obrazovky na stánku umožní přístup ke službám skupiny Raben prostřednictvím webových stránek. Kromě toho si zájemci budou moci za asistence zaměstnanců společnosti vyzkoušet platformu myRaben určenou klientům. To, čím logistický operátor vyniká, poté představuje tým People with Drive, který efektivně a flexibilně reaguje na všechny potřeby zákazníků, dále moderní IT nástroje pro pohodlné a uživatelsky přívětivé služby a péče o životní prostředí projevující se v udržitelném přístupu k podnikání. Tato zóna ponese název We care.

Logistika s lidskou tváří a služby šité na míru

„Těšíme se, že se na veletrhu setkáme s našimi dodavateli, partnery a zástupci dalších firem. Od minulé akce se toho hodně změnilo. Navzdory složité situaci v Evropě i ve světě naše společnost zaznamenala dynamický růst, včetně akvizic, investic a rozšíření mezinárodních vazeb v Evropě,“ říká Ewald Raben, generální ředitel společnosti Raben Group. „To, co nás na trhu odlišuje, je náš ekologický přístup k podnikání a náš tým, díky kterému nabízíme logistiku s lidskou tváří a služby šité na míru. Přijďte se podívat na náš stánek a prodiskutovat s námi společné plány do budoucna.“

Koncepce stánku odráží filozofii skupiny Raben, společnosti s nizozemským původem a více než devadesátiletou historií. Navzdory dlouhé tradici však skupina nedlí v minulosti a orientuje se na rozvoj, nabízí logistiku „s lidskou tváří“ a dbá na udržitelnost. To vše přitom reflektuje i vzhled veletržního stánku: minimalistický, klidný design a převládající bílá barva se zelenými dekoracemi z přírodního mechu. Prostor naplánovaný s velkou péčí a s využitím znalostí ergonomie má poskytnout příjemné zázemí pro obchodní jednání a diskuse.

Skupina Raben se veletrhu Transport Logistic zúčastní již pošesté. Letos přitom uplyne 45 let od prvního ročníku této akce. Setkání pro odvětví dopravy, logistiky, IT a řízení dodavatelských řetězců v Mnichově se vždy těší velké oblibě, při minulém ročníku v roce 2019 se počet vystavovatelů zvýšil o 10 % a stánky poprvé zabíraly až 10 hal.

Přihlašte se k odběru a už Vám nic neunikne!

  • Každý týden přinášíme nejzásadnější zprávy z průmyslu, které by neměli uniknout váší pozornosti.

Nepřehlédněte

Více článků