0Kč

Žádné produkty v košíku.

Společnost Trelleborg představila nový V-kroužek Forsheda®

Účinné utěsnění má zásadní význam pro ochranu systémů rotačních pohybů před vnějšími nečistotami a pro zajištění dlouhodobého a efektivního výkonu.
Společnost Trelleborg uvádí na trh nový V-kroužek Forsheda®, jehož jedinečná konstrukce efektivně zabraňuje vnikání nečistot.

V-kroužek Forsheda® představuje spolehlivé těsnicí řešení pro aplikace rotačního pohybu a splňuje další požadavky na těsnění v široké škále průmyslových odvětví, od větrných turbín a elektromotorů až po osobní vozidla a domácí spotřebiče. 

Jedná se o jednočinné, celopryžové těsnění rotačního pohybu, které je díky své pružnosti natažené na hřídeli a v důsledku třecí síly je na hřídeli zajištěné proti posunutí. V-kroužek Forsheda® je svým těsnicím břitem v kontaktu se stacionární, nebo rotující protiplochou, čímž je účinně zajištěna axiální těsnost.

Jaké jsou další klíčové vlastnosti a výhody V-kroužku Forsheda®?
Podívejte se na detailní přehled nebo si stáhněte naši brožuru, kde zjistíte více podrobností o konstrukci těsnicího prvku, informace o použití a údaje o testování.

Trelleborg Forsheda®

Odborníci společnosti Trelleborg uspořádali bezplatný webový seminář, na kterém hovořili o tom, jak může toto těsnění prodloužit životnost aplikací rotačního pohybu a snížit celkové náklady na vlastnictví.

Zhlédněte webový seminář a zjistěte více informací.

Přihlašte se k odběru a už Vám nic neunikne!

  • Každý týden přinášíme nejzásadnější zprávy z průmyslu, které by neměli uniknout váší pozornosti.

Nepřehlédněte

Více článků