0Kč

Žádné produkty v košíku.

Trelleborg uvádí na trh speciální materiály H2Pro™ pro náročné vodíkové aplikace

Řada materiálů H2Pro™ společnosti Trelleborg nabízí řešení pro celý hodnotový řetězec vodíku, od výroby přes skladování a přepravu až po konečnou spotřebu.

Vodík hraje zásadní roli při přechodu na udržitelnou energii, a to jako zdroj paliva nebo jako médium pro skladování přebytečné energie z obnovitelných zdrojů. Vzhledem k jeho přirozeným vlastnostem je obtížné ho utěsnit, ale rozšiřující se řada materiálů H2Pro™ nabízí spolehlivá řešení pro širokou škálu aplikací, včetně čerpadel, ventilů, připojovacích a spojovacích prvků a mnoha dalších zařízení v řetězci dodávek vodíku.

Dva nové materiály určené pro vodík:

H2Pro™ EBT25, nový EPDM pro vysokotlaké prostředí v širokém rozsahu teplot

Zurcon® H2Pro™ ZLT, jedinečný termoplastický polyuretan (TPU) pro velmi nízké teploty

Všechny materiály H2Pro™, které jsou určeny pro energetiku a její podporu, automobilovou dopravu i mimo standardní komunikace, autobusy, chemický průmysl (CPI), přepravu chemikálií a námořní dopravu, jsou schváleny podle klíčových průmyslových norem se zaměřením na řadu náročných podmínek typických pro vodíkové prostředí.

Odborníci společnosti Trelleborg Sealing Solutions pořádají dne 29. června bezplatný webový seminář pro inženýry pracující s vodíkovými aplikacemi.

.

Zaregistrujte se již nyní a zajistěte si tak místo na našem webovém semináři

Jaké jsou hlavní vlastnosti a výhody nových materiálů a v jaké škále výrobků jsou nové materiály k dispozici? Zjistěte více informací, stáhněte si naši brožuru nebo si prohlédněte náš virtuální showroom.

Přihlašte se k odběru a už Vám nic neunikne!

  • Každý týden přinášíme nejzásadnější zprávy z průmyslu, které by neměli uniknout váší pozornosti.

Nepřehlédněte

Více článků