0Kč

Žádné produkty v košíku.

Aero si se svým L-39NG zaletělo pro dvě prestižní ceny

Během září Aero získalo hned dvě prestižní ocenění. V rámci 21. ročníku soutěže Zlatý středník v kategorii „Nízký rozpočet a jeho efektivita“ se zařadilo mezi TOP 3 projekty s komunikací „Český Top Gun z Aero aneb 95 let na stříbrném plátně“. Organizátorem je oborová a profesní organizace PR Klub, jejíž Zlatý středník je nejsilnější soutěží komunikačních projektů v České republice a na Slovensku.

V polovině září poté Aero převzalo prestižní cenu Czech Superbrands 2023, která náleží elitním značkám České republiky. Cena Superbrands je uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší značky dané země. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a nyní je cena předávána ve více než 90 státech na 5 kontinentech.

„Tyto ceny jsou nejen důkazem, že značka Aero roste, ale především je to ocenění celé společnosti Aero a jejích letounů. Letošní rok byl pro nás přelomový tím, že jsme zahájili sériovou výrobu nového proudového letounu L-39NG, který navazuje na legendární Albatrosy, jež si zahrály v nejednom filmu a pomohly vycvičit více než pět generací pilotů po celém světě. Jsem rád, že v Česku umíme vyrábět takové letouny a navazujeme na tuto tradici právě s L-39NG,“ říká Filip Kulštrunk, výkonný viceprezident a Chief Commercial Officer, Aero.

Oceněná komunikace

„Naše komunikace se věnovala mapování významných filmových rolí letounů z Aero, a ukázala, že i s omezeným rozpočtem lze dosáhnout výjimečných výsledků. Titul Superbrands je znakem speciálního postavení a pozice jména Aero. Získávají jej značky s vynikající pověstí, s nimiž si lidé spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Pro nás jsou tato prestižní ocenění potvrzením skvělé práce celého týmu i kreativity a zároveň inspirací do budoucna v tomto úsilí pokračovat. Zvlášť děkuji agentuře Crest Communications, která nám pomohla tuto komunikaci vytvořit a spolupracuje s námi na budování našeho brandu,“ uvádí Jan Chvojka, ředitel marketingu a PR, Aero.

Komunikace Český Top Gun z Aero aneb 95 let na stříbrném plátně, oceněná v rámci 21. ročníku soutěže Zlatý středník v kategorii Nízký rozpočet a jeho efektivita, se věnuje mapování filmových rolí, které letouny z Aero sehrály v nezapomenutelných filmech. Během 11. ročníku předávání cen Czech Superbrands si ocenění za rok 2023 odneslo 45 značek v kategorii Consumer Superbrands a 18 brandů získalo titul Business Superbrands, kam náleží i značka Aero.

Přihlašte se k odběru a už Vám nic neunikne!

  • Každý týden přinášíme nejzásadnější zprávy z průmyslu, které by neměli uniknout váší pozornosti.

Nepřehlédněte

Více článků