0Kč

Žádné produkty v košíku.

Intellmaps Digital Twin na Strojírenském veletrhu v Brně

Společnost Intellmaps, která v únoru letošního roku získala cenu Absolutní vítěz 5Gthonu pořádaného Ministerstvem pro místní rozvoj a Ministerstvem průmyslu a obchodu (MPO), se zúčastní říjnového Strojírenského veletrhu v Brně, na kterém v rámci společné expozice MPO představí svoje řešení digitálních dvojčat budov.

Odborná porota složená ze zástupců ministerstev, měst a obcí a partnerů z firem O2, T-Mobile, Deloitte, Vantage Towers a Vodafone ocenila inovativní přístup a principy implementace digitálních dvojčat do konceptu Smart Cities a průmyslových odvětví. MPO vybralo společnost Intellmaps jako jeden z progresivních startupů na společnou expozici na Strojírenském veletrhu.

Intellmaps

Digitální dvojčata zapadají do současného trendu digitalizace podniků a vhodně doplňují portfolio technologických řešení, na která lze čerpat dotace nejen z aktuální výzvy Národního plánu obnovy.

Intellmaps

Intellmaps používá unikátní technologii mobilního laserscanneru, který je v současné době jediným exemplářem ve střední Evropě. Sesbíraná data pak implementuje do jedné cloudové aplikace, kde je kombinuje s dalšími zdroji jako např. technickými plány budovy, indoor street view, 3D modely objektů nebo daty ze specializovaných senzorů. Tato technologie značně urychluje a zlevňuje proces digitalizace budov a nabízí širokou škálu využití pro průmyslové firmy.

Více informací můžete získat na stánku MPO na Strojírenském veletrhu v BVV ve dnech 4.–7.10.2022 nebo na webu společnosti.

Přihlašte se k odběru a už Vám nic neunikne!

  • Každý týden přinášíme nejzásadnější zprávy z průmyslu, které by neměli uniknout váší pozornosti.

Nepřehlédněte

Více článků