0Kč

Žádné produkty v košíku.

Porotherm a Tondach zvou na  stavební veletrhy. Představí 3D  model zdiva a fotovoltaické moduly  

Víte, že pasivní dům můžete stavět i z cihel? Přední výrobce pálených  cihel Porotherm zve všechny investory, partnery i veřejnost na své  expozice na veletrhu For Pasiv, který se koná od 9. do 11. února na  výstavišti PVA Expo Praha. Návštěvníci se mohou těšit na odborné  poradenství pro systémové řešení pasivních domů z cihel a interaktivní  3D model. Značka střešních tašek Tondach uvede své novinky, včetně  fotovoltaického modulu Wevolt X-Tile a fólie pro ploché střechy Leadax,  na veletrhu Střechy Praha 2023, který proběhne ve stejném termínu ve  vedlejší hale.  

Na veletrhu For Pasiv v Letňanech představí Porotherm nejmodernější cihlové bloky s  integrovaným zateplením z minerální vaty, které jsou ideálním řešením pro stavbu pasivního  domu. Zdící materiály si budou moct návštěvníci prohlédnout ve formě 3D modelu a fragmentu  z reálného jednovrstvého zdiva. Odborníci dále představí výhody jednovrstvého zdiva řady T  Profi a EKO+ Profi, které mimo jiné snižují spotřebu při vytápění i bez dodatečného zateplení.  

„Návštěvníkům chceme ukázat, že i cihly splňují požadavky pasivního bydlení, a právě za  značku Porotherm se můžeme pyšnit přírodním a ekologickým řešením – jednovrstvým  obvodovým zdivem plněným minerální vatou. Díky správně zvolenému obvodovému zdivu  značky Porotherm je v domě celoročně příjemná teplota, a to bez dodatečného zateplení  domu,” uvádí produktový manažer značky Porotherm Martin Tichý. Všechny produkty  značky Porotherm společnosti Wienerberger lze nalézt v hale 2 ve stánku č. A12.  

Ve stejném termínu, tedy 9. – 11. února 2023, se na výstavišti v Letňanech koná i  specializovaná výstava Střechy Praha 2023. Společnost Wienerberger bude na veletrhu  prezentovat známá značka střešních krytin – Tondach, v hale 3 ve stánku č. 301 naproti  hlavnímu vchodu. Tým specialistů zde uvede portfolio střešních tašek v nové černé barvě  engoba grafen. Premiéru v tomto provedení budou mít nová jména známých modelů Figaro  11, Samba 11, Hranice 11 a Brněnka 11. Ve stejném pořadí naleznou tyto modely zákazníci pod názvy Planoton 11, Sensaton 11, Renoton 11 a Renoton 14. Za společnost Wienerberger  představí Tondach i fotovoltaický modul Wevolt X-Tile a fólii pro ploché střechy Leadax.  

„V rámci dokončení integrace značky Tondach do portfolia výrobků Wienerberger AG budeme  na výstavě prezentovat jednotlivé typy tašek Tondach pod novými názvy. Pro snadnou  orientaci budeme ale uvádět po celý letošní rok i názvy původní. Návštěvníkům chceme také  představit novou černou barvu engoba grafen, kterou už nyní nabízíme v portfoliu,” komentuje  ředitel rozvoje služeb Vít Jirkovský za Wienerberger. Značka Tondach je hrdým partnerem  této největší střechařské výstavy v České republice. Díky partnerství se mohou zaregistrovaní  návštěvníci veletrhu zapojit do soutěže o střechu Tondach zdarma se zárukou trvalé krásy až  na 100 let.  

Přihlašte se k odběru a už Vám nic neunikne!

  • Každý týden přinášíme nejzásadnější zprávy z průmyslu, které by neměli uniknout váší pozornosti.

Nepřehlédněte

Více článků