0Kč

Žádné produkty v košíku.

Vytvářejte prémiové štítky. Kdykoli. Kdekoliv.

Nové přenosné tiskárny etiket M610, M611 a M710 společnosti Brady přinášejí rychlost, všestrannost a odolnost pro špičkové značení kdykoli a kdekoli. Dosáhněte lepších výsledků značení díky novým přenosným tiskárnám Brady!

Uživatelé se teď mají o co opřít, protože nové přenosné tiskárny Brady nabízejí nespočet možností pro návrh štítku dle vašich představ – prostřednictvím vestavěné klávesnice, na PC nebo přes telefon.

V tiskárnách jsou nainstalovaní průvodci, které při návrhu designu etikety můžete ovládat pomocí vestavěné klávesnice s různými možnostmi rozložení kláves. Štítky je možné navrhovat i přes aplikaci Brady Workstation na PC, uložit do tiskárny nebo do ní odeslat přes WiFi.  Na nových tiskárnách je nejlepší to, že se dají ovládat i pomocí telefonu. Stačí si nainstalovat bezplatnou aplikaci Express Labels Mobile od společnosti Brady. Aplikace umožňuje prakticky libovolný design etikety, a to mimořádně jednoduchým, praktickým a rychlým způsobem.

Modely M610, M611 a M710 jsou určeny pro použití na cestách a na rušných pracovištích. Jsou odolné a robustní a ustojí víc než jen nějaký ten náraz. Všechny modely se vyznačují odolností proti pádu z výšky 1,8 metru, splňují podmínky odolnosti armádního testu a jsou vybaveny dobíjecí Li-ion baterií, která uživatelům umožní tisknout po celý den, a to až 4500 štítků na jedno nabití.

Spoznejte nové modely tiskáren štítků Brady!

Přihlašte se k odběru a už Vám nic neunikne!

  • Každý týden přinášíme nejzásadnější zprávy z průmyslu, které by neměli uniknout váší pozornosti.

Nepřehlédněte

Více článků